niedziela, 29 września 2013

Bransoletki cd.

 Jak obiecałam dziś nowe bransoletki i tylko niektóre, bo kilka z nich nie doczekało się zdjęć.A te na zdjęciu też mają nowych właścicieli.

Są też nowe kartki zrobione z okazji ślubu.
 Zdjęcia poniżej to jedna kartka w kilku odsłonach.Ten rodzaj kartki wymaga dużej precyzji, ale myślę, że warto bo robi wrażenie. Zdjęcia słabe bo robione przy świetle sztucznym, na lepsze zabrakło mi czasu..

czwartek, 26 września 2013

BRANSOLETKI

Jak się Wam podobają moje pierwsze bransoletki shamballa. Będą następne za kilka dni w różnych kolorach. Makrama w tym wydaniu jest bardzo modna. Myślę, że wróci moda na makramę w szerszym zakresie dlatego już dziś, pokażę to co zrobiłam dawno temu.

  Sowa trochę zmęczona bo wiekowa, ale ciągle wisi na ścianie.
 No i wieszak ciągle służy, choć w miejscu mało widocznym. Ma ponad 20 lat.
Mam też wieszaki na doniczki, ale nie mam zdjęć.

niedziela, 15 września 2013

NAJNOWSZE

Dziś pokażę kilka propozycji kartek okolicznościowych. Pierwsza z nich to kartka w pudełku na 50 rocznicę ślubu.
A tak wygląda z boku i w pudełku.

 Kartka poniżej poleciała do Niemiec. Jak zrobić kwiatki pokazuję na mojej stronie internetowej.
W minionym tygodniu kupiłam nowe wykrojniki z myślą o świętach Bożego Narodzenia, bo jak zawsze moi stali odbiorcy czekają na nowe pomysły. Biała kartka jest wytłoczona płytką. Jestem z niej bardzo zadowolona. Tego nie widać, bo zdjęcie jest słabe ale rewelacja, nawet bez dodawania kolorów.
Zamierzam jeszcze kupić następne, ale na razie nie znalazłam tego czego szukam. Jeśli ktoś chciałby się ze mną wymienić scrapkami proszę o kontakt.

środa, 4 września 2013

KIELISZKI

W najnowszej Wenie ukazał się mój nowy artykuł " Kieliszki ślubne'. Dziś mogę pokazać go bliżej. Na początek kilka kieliszków, moim zdaniem najciekawszych. Pierwszy ozdobiłam gotowym elementem i wstążeczką.
 Do drugiego wycięłam wykrojnikiem ramkę, listki, zrobiłam różyczki, dodałam naklejki i wstążeczkę.
 Następne ozdoby są z tkaniny i papieru, wycięte i naklejone.
 Ta para kieliszków wymagała trochę więcej czasu. Napisy wykonałam złotą konturówką. Wzory narysowałam złotą konturówką i posypałam drobnymi koralikami oraz białą konturówka i pudrem do embossingu.
Niestety przy moich możliwościach fotograficznych zdjęcie nie pokazuje urody tej techniki.Ozdoby są delikatne z połyskiem a listki opalizują, niestety tego na zdjęciu nie widać.
Na koniec zdjęcie wszystkich kieliszków zamieszczone w czasopiśmie. Jak widać pomysłów może być bardzo wiele.

wtorek, 3 września 2013

WESELNE

Mam zasadę, że nie pokazuję kartek wcześniej, zanim nie zobaczą  je osoby dla których są przeznaczone. Dziś mogę już pokazać kilka z nich.Kartka pudełko przeznaczone było dla osób kochających konie.Jak zawsze zdjęcia słabe, ale nic nie mogę na to poradzić, muszę kupić nowy aparat a to kosztuje.
Na ten sam dzień zrobiłam podobne pudełko, ale z kartką kaskadową. Niestety nie mam  zdjęcia pudełka.
I jeszcze jedna kartka ślubna. Kwiatki zrobiłam ze wstążki. W najbliższym czasie pokażę jak je zrobić.
 Na koniec kartka - podziękowanie dla pani uczącej muzyki.

Były tez okazje urodzinowe z tortami.Ozdoby wykonałam z masy cukrowej. Jeśli ktoś chce przepis proszę o kontakt.Napis roczek to gotowe litery. Mam wykrojniki ale się nie sprawdzają..

Tort poniżej robiłam dla moich małych kibiców, dlatego symbol piłkarski ulubionego klubu.
Litery wykonałam z czekolady w proszku i zdarzyła się zabawna rzecz. Gdy pierwszy wnuś dmuchnął z człej siły uniosła się chmura pyłu.Goście mieli naturalny makijaż i w dodatku słodki.