niedziela, 28 kwietnia 2013

Wiosna

 Za oknem przepięknie kwitną drzewa i tego piękna nikt nie przebije, to mimo wszystko pokażę Wam, to co  zrobiłam w ostatnim tygodniu. Na początek jednak pomysł na bukiecik z niezapominajek.Ten bukiecik zawsze na wiosnę robiła moja Mama. Mieszkaliśmy w bajkowym miejscu a wiosną było tam najpiękniej. Sposób wykonania znajdziecie w najnowszej Wenie , która ukaże się niebawem.

A teraz 2 pudełeczka, które zrobiłam na chrzest dziewczynki i chłopca.

Zrobiłam też kartkę na urodziny kolegi mojego wnusia.

niedziela, 21 kwietnia 2013

Propozycje komunijne

Dziś obiecane propozycje komunijne. Jest ich mało , bo przyszła wiosna i prace w ogrodzie wypełniły mi ostatni tydzień. Kartkę zamieszczoną poniżej zrobiłam jeszcze w ubiegłym roku dla wnusi mojej koleżanki a zdjęcia wraz z opisem wykonania wysłałam do Weny. Będzie w następnym numerze.


W tym roku zrobiłam kilka wzorów zaproszeń komunijnych, oto przykłady;Na koniec w związku z wiosną pokażę moją mandarynkę.
Owoce są miękkie jak u klementynki z tym, że są mniej słodkie. W domu mam jeszcze kilka egzotycznych roślin, ale przechodza teraz okres spoczynku i sa mało ciekawe. Jak będą ładniejsze to również pokażę.Mam ogromną kawę która sięga sufitu i po remoncie nie będzie dla niej miejsca.Będę zmuszona ją sprzedać. Szkoda mi jej, bo co roku owocuje i pięknie wygląda.


.

sobota, 13 kwietnia 2013

KOŁNIERZYKI C.D.Ostatni tydzień był bardzo pracowity, robiłam głównie kołnierzyki, które chce Wam dziś pokazać.Niestety z racji czarnych cekinów i koralików są mało fotogeniczne. Poniżej znajdują się te przesłane wcześniej do czasopisma -Wena. Tak jak pisałam, artykuł z opisem wykonania ukaże się na początku maja.
Zrobiłam też kołnierzyk z samych koralików.
W najbliższym wejściu będą zaproszenia komunijne. Już są zrobione, ale może coś nowego przybędzie.poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Kołnierzyki

Dziś przyszedł czas na bardzo modne ostatnio kołnierzyki. Przygotowałam również materiał do czasopisma Wena.Wzór i sposób wykonania ukaże się w 3 numerze tego czasopisma ( na początku maja). Będzie więcej zdjęć,a dziś te 3.

A to kołnierzyk szydełkowy


wtorek, 2 kwietnia 2013

Zaległości

Jeszcze przed świętami zrobiłam kartkę urodzinową na 12 urodziny i mini album na 50, ale nie zdążyłam je Wam pokazać.Kartka poleciała do USA a mini album do następnego domu. Mini album ma wiele kieszonek w których umieściłam, życzenia i "złote" myśli. Tego nie widać na zdjęciach, bo musiałabym zrobić ich bardzo wiele. Są też części ruchome i te też trudno pokazać. Dziewczynka kocha las i zwierzęta, dlatego klimat leśny.

W albumie są elementy z życia jubilatki.