poniedziałek, 14 marca 2016

KARTKA NA ZAMÓWIENIE I JAJKA

Tylko na zamówienie robię tak pracochłonne kartki.Najwięcej czasu zajmuje mi dopasowanie elementów. Stokrotki domowej roboty, .

 W środku jest karteczka z życzeniami. Po jednej stronie są życzenia po polsku, po drugiej po niemiecku, ponieważ kartka leci do Niemiec.


I jeszcze jajeczka wykonane inną techniką. Pomalowałam je lakierem do paznokci , posmarowałam klejem i posypałam złotymi kuleczkami.Niestety zdjęcia nie oddają rzeczywistości. A to gęsie.

czwartek, 10 marca 2016

WENA

W drugim numerze Weny miedzy innymi znajdziecie trzy moje artykuły. Polecam czasopismo, jest ciekawe.Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłej lektury.

piątek, 4 marca 2016

CO TO JEST?

Robiłam zająca, ale mój syn stwierdził, że to jest kot, a mój wnuś, że myszka. Tak wiec to coś na pewno jest słodkie i podoba się dzieciom, a reszta kwestią wyobraźni. Zobaczcie sami.A
A tu szydełkowe koszyczki, usztywnione vikolem. kwiatuszki domowej roboty.


Dziękuję kochani za wszystkie komentarze, te widoczne i te niewidoczne. Niestety ostatnio wszystkie wpisy znikają i nie wiem dlaczego? Zobaczę teraz co będzie się działo i jeśli sytuacja powtórzy się, będę musiała zapytać informatyka.Nie pamiętam na jakim blogu, ale ktoś miał ten sam problem.WIOSNY KOCHANI !!!