wtorek, 29 października 2013

PORA ZACZĄĆ

Pozostał właściwie miesiąc na zrobienie kartek i dekoracji świątecznych.Zamówienia już napływają a czasu ciągle mało.Dziś pokażę kilka propozycji z roku ubiegłego.
 Bardzo lubię ten sposób składania kartek, niby prosty a coś się dzieje, taki mały efekt zaskoczenia, bo przy rozkładaniu kartki środek porusza się pokazując na przemian jeden obrazek lub drugi..Jeszcze kartka imieninowa dla jesiennego solenizanta z 28 X. Dominują kolory - wrzos i pomarańcz. Zielone liście pokolorowałam także tuszami w kolorach jesieni.

poniedziałek, 21 października 2013

KARTKA NA 18 URODZINY

Osiemnaste urodziny obchodziła przyszła fryzjerka. Musiały się więc pojawić elementy związane z zawodem.Było trudno coś znaleźć. Wpadłam więc na pomysł, aby zrobić warkocz i spiąć go spinką do włosów, na którą nakleiłam  18.
 Kartka bramowa ma kilka stron i miejsce na kasę.


 Na ostatniej stronie są zdania, które brzmią jak testament n w dorosłe życie. Mam nadzieję, że się będzie podobać.

poniedziałek, 14 października 2013

Z DAWNYCH LAT

W tym tygodniu, wiele się działo, ale na razie nic nie mogę pokazać.Pokażę więc kartki, które zrobiłam dawno temu.

Prawdopodobnie w najnowszej Wenie ( świątecznej ) będzie mój następny artykuł. Pokażę w nim jak zrobić gwiazdkę z papieru lub wstążki. Zdjęcie zamieszczam poniżej.sobota, 5 października 2013

W TYM TYGODNIU


W tym tygodniu miałam zamówienia na bransoletki, zrobiłam więc kilka do wyboru. Oto one.


Było też Teresy, a to kartka dla niej. Zielony liść klonu pocieniowałam tuszem w barwach jesieni. Kwiaty tez jesienne.Niestety to już jesień.

Lubię zimowity, które nie boją się jesiennych przymrozków. Właśnie kwitną w moim ogrodzie, choć wiele kwiatów przemarzło.


W tym roku kawa ma bardzo wiele owoców, szkoda że nie mam dla niej dobrego miejsca na przezimowanie. Jeśli ktoś chciałby ją kupić chętnie sprzedam. Jest wysoka, sięga sufitu.
A to cukierkowe bukiety. Niestety słabe zdjęcia, robione w pośpiechu.
 


W ostatnich dniach zrobiłam też pudełko na cenną książkę.